Oddział w Poznaniu – Kontakt

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, w skład którego wchodzą radcy prawni, księgowi, doradcy restrukturyzacyjni oraz prawnicy, którzy tworzą wyjątkowe miejsce, jakim jest kancelaria prawna znajdująca się w Poznaniu. Nasi klienci zyskują to co najcenniejsze – poczucie bezpieczeństwa.

Świadczymy usługi takie jak obsługa prawna firm, doradzamy w wyborze najlepszej formy organizacyjno-prawnej dla zakładanej działalności, doradzamy klientom w trudnym procesie jakim jest postępowanie windykacyjne, umożliwiamy skuteczne odzyskanie długu i windykację.

Restrukturyzacja przedsiębiorstw, ogłoszenie upadłości firmy, to również dziedziny, w których świadczymy doradztwo prawne.

Jeśli mają Państwo do nas pytania, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy również do naszego oddziału, który mieści się w Poznaniu.

Formularz kontaktowy

  Zaznacz Niniejszą Zgodę Abyśmy Mogli Skontaktować Się Z Tobą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Corporate Law Advisers z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 41/16, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

  Kontakt

  61 852 53 28
  biuropoznan@c-l-a.pl
  ul. Młyńska 9 lok. 3
  61-730 Poznań