Oddział w Łodzi – Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, jaką oferuje nasza kancelaria prawna z oddziałem w Łodzi.

Nasi radcy prawni przeprowadzą Państwa przez kłopotliwy proces jakim jest rejestracja spółki, restrukturyzacja przedsiębiorstw bądź skuteczna windykacja.

Nasza kancelaria prawna współpracuje z wieloma dużymi i małymi firmami. Obsługa prawna spółek i firm to jedna z dziedzin jaką zajmujemy się na co dzień.

Obsługa działalności gospodarczej, porady prawne i wszystko co związane z założeniem działalności, to jedna ze specjalizacji jaką oferujemy naszym klientom.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów pomoc prawna oferowana przez nasz zespół, jest na najwyższym poziomie dzięki wyspecjalizowanej kadrze w dziedzinie prawa, administracji i księgowości.

Zachęcamy do odwiedzenia oddziału w Łodzi lub kontaktu mailowego, telefonicznego i zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

  Zaznacz Niniejszą Zgodę Abyśmy Mogli Skontaktować Się Z Tobą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Corporate Law Advisers z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 41/16, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

  Kontakt

  42 631 93 30
  42 641 70 54
  biuro@lawadvisers.eu
  ul. Sienkiewicza 153 lok.1
  90-302 Łódź