Biuro w Warszawie – kontakt

Jeśli chcą Państwo zasięgnąć porady prawnej z zakresu rozpoczęcia działalności gospodarczej, nasi pracownicy pomogą w wyborze najlepszej formy organizacyjno-prawnej dla zakładanej działalności.

Naszą ofertę kierujemy również do osób, które zastanawiają się jak złożyć wniosek o upadłość konsumencką. Prawo upadłościowe i restrukturyzacja przedsiębiorstw to kolejna z naszych specjalizacji.

Pomożemy również przeprowadzić postępowanie windykacyjne, łącznie z utrzymywaniem relacji między dłużnikami i wierzycielami.

Nasza kancelaria prawna złożona z grupy wykwalifikowanych specjalistów, oferująca szeroko pojęte doradztwo prawne, pomoże Państwu w znalezieniu odpowiedzi na pytania z zakresu od doradztwa podatkowego po usługi windykacyjne.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, przez formularz zgłoszeniowy lub osobistej wizyty w naszym oddziale znajdującym się w Warszawie.

Formularz kontaktowy

  Zaznacz Niniejszą Zgodę Abyśmy Mogli Skontaktować Się Z Tobą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Corporate Law Advisers z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 41/16, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

  Kontakt

  508 682 837
  22 646 31 91
  biurowarszawa@c-l-a.pl
  ul. Puławska 41/16
  02 – 508 Warszawa, Polska